Post

Korekta uśmiechu w Yuma, Arizona

Co składa się na perfekcyjny uśmiech? Białe zęby? Proste zęby? Zęby o odpowiednich proporcjach względem siebie? Wspaniały uśmiech to coś więcej niż suma jego części. W gabinecie stomatologicznym w Yumie wierzymy, że Twój idealny uśmiech zawiera również inny element - Twoją wyjątkową osobowość.

Co to jest. metamorfoza uśmiechu? Jest to kombinacja procedur, które usuwają wszelkie problemy z istniejącym uśmiechem. Po pierwsze, patrzymy na zdrowie Twoich zębów. Jeśli masz ubytki, zajmiemy się nimi w pierwszej kolejności. Zdrowie jamy ustnej jest najważniejsze.

Współczesna stomatologia estetyczna oferuje wiele metod odbudowy zębów. Do najmniej inwazyjnych należą bonding oraz inlay/onlay. Często można je wykonać już podczas jednej wizyty. Licówki porcelanowe mogą poprawić drobne niedoskonałości, takie jak odpryski. Licówka może również skorygować kształt zęba, który jest nieprawidłowo ustawiony.

Jeśli masz zęby, które nie są zdrowe pod względem strukturalnym, możesz potrzebować korony protetycznej. Korony, które wykonujemy w ??? w ???, doskonale komponują się z Twoimi obecnymi zębami. Nie ma efektu "Chiclet", kiedy korona wystaje jak kciuk.

Co zrobić w przypadku całkowitego braku zęba? Zapytaj nas o implanty stomatologiczne. Ta stała odbudowa zęba jest w rzeczywistości zakotwiczona w kości szczęki, zapewniając wytrzymałość, naturalne funkcjonowanie i ochronę przed recesją kości. W przypadku implantu nie ma potrzeby uszkadzania dwóch sąsiednich zębów, co jest konieczne w przypadku mostu stomatologicznego.

Dla naszych pacjentów z Yumy, którzy potrzebują leczenia ortodontycznego, dostępnych jest wiele rodzajów aparatów ortodontycznych. Zapytaj nas o niewidoczne aparaty ortodontyczne.

Być może największą potrzebą jest naprawa wcześniejszych prac dentystycznych wykonanych w innym miejscu. Możemy usunąć stare srebrne wypełnienia i zastąpić je naturalnymi. wypełnienia w kolorze zębów oraz wymienić złamane korony zębowe.

Co to jest koronka? Wybielanie zębów.