Post

Zapewnienie komfortu

W klinice The Yuma Dentist dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo. Choć nasze fotele są bardzo wygodne, nie mówimy tu tylko o komforcie fizycznym. Mówimy o komforcie emocjonalnym. Innymi słowy, o spokoju ducha.

Oto cztery sposoby, w jakie dbamy o Twój spokój w gabinecie Yuma Family Dentist w Yumie:

1. Nie osądzamy Cię

. Zespół stomatologów w Yuma Family Dentist jest tu po to, by Ci pomóc, niezależnie od stanu Twoich zębów. Leczyliśmy pacjentów z poważnymi zaniedbaniami zębów, zaawansowanymi chorobami dziąseł, erozją szkliwa spowodowaną zaburzeniami odżywiania, uszkodzeniami zębów spowodowanymi zażywaniem nielegalnych narkotyków, próchnicą zębów z butelek dla niemowląt, zębami zabarwionymi tytoniem: w zasadzie każdym możliwym problemem stomatologicznym. Nie żyjemy w bańce. Rozumiemy naszych pacjentów i wczuwamy się w ich sytuację.

2. Chronimy Cię przed bólem.

Od miejscowych środków przeciwbólowych po sedację - eliminujemy ból najlepiej, jak potrafimy.

3. Pomagamy w walce z lękiem przed dentystą. Strach przed dentystą jest o wiele bardziej powszechny niż można by przypuszczać i z pewnością nie jest powodem do wstydu. Stomatologia sedacyjna nie tylko pomaga w zwalczaniu bólu, ale wprowadza Cię w stan głębokiego odprężenia. Oferujemy gaz rozweselający (podtlenek azotu) oraz doustną sedację świadomą. W przypadku tej ostatniej opcji konieczny będzie transport do i z naszego gabinetu.

4. Komunikujemy się z pacjentem.

Procedury są dokładnie wyjaśniane, a przed rozpoczęciem leczenia udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz rozpocząć leczenie, chętnie pozwolimy Ci się nad tym zastanowić przez jakiś czas. Nie ma pośpiechu.

Jeśli z jakiegoś powodu odkładałeś leczenie stomatologiczne, zachęcamy do skorzystania z usług The Yuma Dentist. Nasze usługi obejmują stomatologię ogólną i estetyczną. Umów się na wizytę już dziś.

Skontaktuj się z dentystą rodzinnym w Yumie:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ
85365

ArticleID 7038